Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 11366061



*

nr 1136 6061


Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige


Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Lofoten, 275/380, Löst blad, bladets mått: 71x60


Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Följerätt

Ja

Utrop:

800 kr

Såld:

1.900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 oktober 2017
kl 19:20:03


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/10 21:54:12 1      500 kr
13/10 15:27:55 2      900 kr
14/10 23:02:48 3      1.200 kr
15/10 17:55:35 2      Vinnande bud
16/10 19:12:55 3      1.400 kr
16/10 19:12:55 2      1.500 kr (Budbetjänt)
16/10 19:13:30 3      1.600 kr
16/10 19:13:30 2      1.700 kr (Budbetjänt)
16/10 19:15:03 3      1.800 kr
16/10 19:15:03 2      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Konstnär/Designer

Mona Huss Walin

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Läs mer om Mona Huss Walin
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lofoten löst blad mona huss walin motiv från lofoten norge svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr